LECO TIPO NTecnoloxía celular
Tecnoloxía de celas de corte medio SMBB
Célula bifacialTecnoloxías de módulos
Excelente rendemento anti-PID baixo LID
Menos efectos de sombreado de puntos quentes
Maior potencia de saída BOS e LCOE máis baixos
● ISO9001:2015 SGC
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Xestión da Seguridade e da Saúde
● Calidade estándar IEC61215/IEC61730
● Probas de sal/néboa/amoníaco IEC61701/IEC62716
| Células solares | Mono de tipo N |
| Número de celas | 108 (6x18) |
| Dimensións | 1961 x 1134 x 33 mm |
| Peso | 27,8 kg |
| Vidro dianteiro/traseiro | Vidro semitemperado revestido de 2,0 mm |
| Marco | Liga de aluminio anodizado (reforzado para altas cargas opcional) |
| Caixa de conexións | Protección IP68 (3 díodos de bypass) |
| Cables de saída | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| A lonxitude pódese personalizar | |
| Conectores | Compatible con Mc4 |
| Proba de carga mecánica | Fronte 5400Pa / Traseira 2400Pa |
| CLASE DE POTENCIA | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potencia máxima (Pmáx) | 490 W | 368 W | 495 W | 372W | 500 W | 376W | 505 W | 380 W | 510 W | 384W |
| Tensión en circuíto aberto (Voc) | 39,55 V | 37,12 V | 39,78 V | 37,36 V | 40,00 V | 37,59 V | 40,22 V | 37,83 V | 40,44 V | 38,06 V |
| Corrente de curtocircuíto (Isc) | 15,72A | 12,58 A | 15,78 A | 12,62 A | 15,84A | 12,67 A | 15,90 A | 12,72 A | 15,96A | 12,77 A |
| Tensión a potencia máxima (Vmpp) | 33,11 V | 31,08 V | 33,31 V | 31,29 V | 33,51 V | 31,50 V | 33,71 V | 31,71 V | 33,91 V | 31,91 V |
| Potencia máxima actual (Impp) | 14,80 A | 11,84 A | 14,86 A | 11,89 A | 14,92A | 11,94A | 14,98A | 11,98 A | 15.04A | 12.03A |
| EFICIENCIA DO MÓDULO (%) | 22,03% | 22,26% | 22,48% | 22,71% | 22,93% | |||||
STC: Irradiancia 1000 W/m², temperatura da cela 25 ºC, AM1.5G
NMOT: Irradiancia 800 W/m², temperatura ambiente 20 ºC, velocidade do vento 1 m/s, AM1.5G
| Ganancia traseira | Parámetro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potencia máxima (Pmáx) | 515 W | 520 W | 525 W | 530 W | 536W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 23,14% | 23,37% | 23,61% | 23,84% | 24,08% | |
| 15% | Potencia máxima (Pmáx) | 564W | 569O | 575 W | 581O | 587W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26,37% | |
| 25% | Potencia máxima (Pmáx) | 613W | 619O | 625 W | 631W | 638W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 27,54% | 27,82% | 28,11% | 28,39% | 28,67% |
| Contenedor | 40'HQ |
| Pezas por palé | 34 |
| Palés por contedor | 24 |
| Pezas por envase | 816 |
| Temperatura do módulo operativo | -40 ℃ a +85 ℃ |
| Tensión máxima do sistema | 1500 CC (IEC) |
| Clasificación máxima do fusible en serie | 30A |
| Tolerancia de potencia | 0/+5W |
| Temperatura nominal de funcionamento (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coeficiente de temperatura de Pmáx | -0,29%/℃ |
| Coeficiente de temperatura de COV | -0,25 %/℃ |
| Coeficiente de temperatura de Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Teléfono/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correo electrónico: gavin@alifesolar.com
Edificio 36, Hongqiao Xinyuan, distrito de Chongchuan, cidade de Nantong, China
www.alifesolar.com