LECO TIPO NTecnoloxía celular
Tecnoloxía de celas de corte medio SMBB
Célula bifacialTecnoloxías de módulos
Excelente rendemento anti-PID baixo LID
Menos efectos de sombreado de puntos quentes
Maior potencia de saída BOS e LCOE máis baixos
● ISO9001:2015 SGC
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Xestión da Seguridade e da Saúde
● Calidade estándar IEC61215/IEC61730
● Probas de sal/néboa/amoníaco IEC61701/IEC62716
| Células solares | Mono de tipo N |
| Número de celas | 144 (6x24) |
| Dimensións | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Peso | 31,5 kg |
| Vidro dianteiro/traseiro | Vidro semitemperado revestido de 2,0 mm |
| Marco | Liga de aluminio anodizado (reforzado para altas cargas opcional) |
| Caixa de conexións | Protección IP68 (3 díodos de bypass) |
| Cables de saída | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| A lonxitude pódese personalizar | |
| Conectores | Compatible con Mc4 |
| Proba de carga mecánica | Fronte 5400Pa / Traseira 2400Pa |
| CLASE DE POTENCIA | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potencia máxima (Pmáx) | 570 W | 429W | 575 W | 433O | 580 W | 437W | 585 W | 441O | 590 W | 445 W |
| Tensión en circuíto aberto (Voc) | 51,41 V | 48,69 V | 51,55 V | 48,82 V | 51,68 V | 48,96 V | 51,81 V | 49,09 V | 51,94 V | 49,23 V |
| Corrente de curtocircuíto (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14,22A | 11,47 A | 14,29A | 11,53 A | 14,36A | 11,59 A | 14,43A | 11,65 A |
| Tensión a potencia máxima (Vmpp) | 42,41 V | 39,36 V | 42,56 V | 39,51 V | 42,71 V | 39,66 V | 42,86 V | 39,80 V | 43,00 V | 39,95 V |
| Potencia máxima actual (Impp) | 13,44A | 10,90 A | 13,51A | 10,96A | 13,58 A | 11.02A | 13,65 A | 11.08A | 13,72A | 11.14A |
| EFICIENCIA DO MÓDULO (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: Irradiancia 1000 W/m², temperatura da cela 25 ºC, AM1.5G
NMOT: Irradiancia 800 W/m², temperatura ambiente 20 ºC, velocidade do vento 1 m/s, AM1.5G
| Ganancia traseira | Parámetro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potencia máxima (Pmáx) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620 W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Potencia máxima (Pmáx) | 656W | 661O | 667O | 673O | 679O |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Potencia máxima (Pmáx) | 713W | 719O | 725 W | 731W | 738W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Contenedor | 20'GP | 40'HQ |
| Pezas por palé | 36 | 36 |
| Palés por contedor | 5 | 20 |
| Pezas por envase | 180 | 720 |
| Temperatura do módulo operativo | -40 ℃ a +85 ℃ |
| Tensión máxima do sistema | 1500 CC (IEC) |
| Clasificación máxima do fusible en serie | 30A |
| Tolerancia de potencia | 0/+5W |
| Temperatura nominal de funcionamento (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coeficiente de temperatura de Pmáx | -0,29%/℃ |
| Coeficiente de temperatura de COV | -0,25 %/℃ |
| Coeficiente de temperatura de Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Teléfono/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correo electrónico: gavin@alifesolar.com
Edificio 36, Hongqiao Xinyuan, distrito de Chongchuan, cidade de Nantong, China
www.alifesolar.com