LECO TIPO NTecnoloxía celular
Tecnoloxía de celas de corte medio SMBB
Célula bifacialTecnoloxías de módulos
Excelente rendemento anti-PID baixo LID
Menos efectos de sombreado de puntos quentes
Maior potencia de saída BOS e LCOE máis baixos
● ISO9001:2015 SGC
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Xestión da Seguridade e da Saúde
● Calidade estándar IEC61215/IEC61730
● Probas de sal/néboa/amoníaco IEC61701/IEC62716
| Células solares | Mono de tipo N |
| Número de celas | 120 (6x20) |
| Dimensións | 2172 x 1303 x 35 mm |
| Peso | 35,0 kg |
| Vidro dianteiro/traseiro | Vidro semitemperado revestido de 2,0 mm |
| Marco | Liga de aluminio anodizado (reforzado para altas cargas opcional) |
| Caixa de conexións | Protección IP68 (3 díodos de bypass) |
| Cables de saída | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| A lonxitude pódese personalizar | |
| Conectores | Compatible con Mc4 |
| Proba de carga mecánica | Fronte 5400Pa / Traseira 2400Pa |
| CLASE DE POTENCIA | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potencia máxima (Pmáx) | 620 W | 472W | 625 W | 476 O | 630 W | 480 W | 635 W | 484W | 640 W | 488W |
| Tensión en circuíto aberto (Voc) | 43,75 V | 41,13 V | 43,96 V | 41,33 V | 44,16 V | 41,52 V | 44,37 V | 41,71 V | 44,57 V | 41,90 V |
| Corrente de curtocircuíto (Isc) | 18.16A | 14,72A | 18.20A | 14,76 A | 18,24A | 14,80 A | 18,28A | 14,84 A | 18,32A | 14,88 A |
| Tensión a potencia máxima (Vmpp) | 36,21 V | 33,98 V | 36,44 V | 34,20 V | 36,67 V | 34,41 V | 36,90 V | 34,62 V | 37,12 V | 34,83 V |
| Potencia máxima actual (Impp) | 17.12A | 13,89A | 17.15A | 13,92A | 17.18A | 13,95 A | 17.21A | 13,98A | 17,24A | 14.01A |
| EFICIENCIA DO MÓDULO (%) | 21,91% | 22,08% | 22,26% | 22,44% | 22,61% | |||||
STC: Irradiancia 1000 W/m², temperatura da cela 25 ºC, AM1.5G
NMOT: Irradiancia 800 W/m², temperatura ambiente 20 ºC, velocidade do vento 1 m/s, AM1.5G
| Ganancia traseira | Parámetro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potencia máxima (Pmáx) | 651W | 656W | 662W | 667O | 672W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 23,00% | 23,19% | 23,37% | 23,56% | 23,74% | |
| 15% | Potencia máxima (Pmáx) | 713W | 719O | 725 W | 730 W | 736W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 25,19% | 25,40% | 25,60% | 25,80% | 26,01% | |
| 25% | Potencia máxima (Pmáx) | 775 W | 781W | 788W | 794O | 800 W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 27,38% | 27,60% | 27,83% | 28,05% | 28,27% |
| Contenedor | 40'HQ |
| Pezas por palé | 32 |
| Palés por contedor | 18 |
| Pezas por envase | 576 |
| Temperatura do módulo operativo | -40 ℃ a +85 ℃ |
| Tensión máxima do sistema | 1500 CC (IEC) |
| Clasificación máxima do fusible en serie | 35A |
| Tolerancia de potencia | 0/+5W |
| Temperatura nominal de funcionamento (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coeficiente de temperatura de Pmáx | -0,30 %/℃ |
| Coeficiente de temperatura de COV | -0,24 %/℃ |
| Coeficiente de temperatura de Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Teléfono/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correo electrónico: gavin@alifesolar.com
Edificio 36, Hongqiao Xinyuan, distrito de Chongchuan, cidade de Nantong, China
www.alifesolar.com