| PROXECTO ELÉCTRICO | PARÁMETROS | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Potencia máxima | Pmáx(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Tensión de funcionamento óptima | Vmp(V) | 42,63 | 43,18 | 43,68 | 44,19 |
| Corrente de funcionamento óptima | Imp(A) | 12,91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Tensión en circuíto aberto | Voc(V) | 52,32 | 52,58 | 52,77 | 53,03 |
| corrente de curtocircuíto | Isc(A) | 13,65 | 13,69 | 13,78 | 13,86 |
| Rango de temperatura de funcionamento do módulo | ℃ | -40 ℃ ~ +85 ℃ | |||
| Tensión máxima do sistema | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Corrente máxima do fusible | A | 25 | |||
| Rango de tolerancia de potencia | % | 0~+3% | |||
| *STC (circunstancias de proba estándar): irradiación frontal 1000 W/m², temperatura da cela 25 ℃, espectro AM1.5. | |||||
| Temperatura nominal de funcionamento da cela | VCT | ℃ | 44 ℃ ± 2 ℃ |
| Coeficiente de temperatura de potencia máxima | Pmáx | %/℃ | -0,26 |
| Coeficiente de temperatura da tensión en circuíto aberto | Vocais | %/℃ | -0,24 |
| Coeficiente de temperatura da corrente de curtocircuíto | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Nivel de seguridade | Clase II |
| Garantía do produto | 12 anos de materiais e tecnoloxía de produtos |
| Garantía de enerxía | Potencia de saída lineal de 25 anos |
| *A atenuación no primeiro ano é do 2 %. A partir do ano seguinte, o descenso anual é inferior ao 0,5 %. A potencia do módulo non é inferior ao 80 % no 25.º ano. | |
| Tipo de célula | Célula TOPCon 182×91 mm |
| Disposición celular | 144 unidades (12×12) |
| Tamaño do módulo | 2260x1219x2,7 mm |
| Peso do módulo | 7,44 kg |
| Caixa de conexións | Grado de protección da carcasa IP68 |
| Cable de saída | 4 mm², lonxitude neta do cable de 500 mm. A lonxitude do cable pódese personalizar |
| Tipo de conector | Compatibilidade con MC4 |
| Marco | N/D |
| Carga estática frontal (presión da neve) | 5400Pa |
| Carga estática traseira (presión do vento) | 2400Pa |
| Transporte | Camión con plataforma 13 m | Camión con plataforma 17,5 m | Contenedor 20 °C | Contenedor 40 °C |
|---|---|---|---|---|
| Tamaño | 13 m | 17,5 m | 20 °C | 40 °C |
| Palé | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Peza/Palé | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Total de pezas | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Tamaño da embalaxe (palé) | 2320*1110*1400 mm | |||
| Potencia máxima (W) | Eficiencia de conversión | Peso | Garantía do produto | Garantía de enerxía | Tamaños dos módulos | Disposición celular |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anos | 25 anos | 2260x1219x2,7 mm | 144 unidades (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anos | 25 anos | 2260x1110x2,7 mm | 132 unidades (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anos | 25 anos | 2260x1020x2,7 mm | 120 unidades (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anos | 25 anos | 2260x918x2,7 mm | 108 unidades (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anos | 25 anos | 2260x825x2,7 mm | 96 unidades (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anos | 25 anos | 2260x735x2,7 mm | 84 unidades (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anos | 25 anos | 2260x644x2,7 mm | 72 unidades (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anos | 25 anos | 1545x425x2,7 mm | 72 unidades (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anos | 25 anos | 1150x927x2,7 mm | 54 unidades (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anos | 25 anos | 1750x1150x2,7 mm | 80 unidades (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Teléfono/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correo electrónico: gavin@alifesolar.com
Edificio 36, Hongqiao Xinyuan, distrito de Chongchuan, cidade de Nantong, China
www.alifesolar.com