LECO TIPO NTecnoloxía celular
Tecnoloxía de celas de corte medio SMBB
Tecnoloxías SMBB
Excelente rendemento anti-PID baixo LID
Menos efectos de sombreado de puntos quentes
Maior potencia de saída BOS e LCOE máis baixos
● ISO9001:2015 SGC
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Xestión da Seguridade e da Saúde
● Calidade estándar IEC61215/IEC61730
● Probas de sal/néboa/amoníaco IEC61701/IEC62716
| Células solares | Mono de tipo N |
| Número de celas | 96 (6x16) |
| Dimensións | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Peso | 21,0 kg |
| Vidro frontal | Vidro temperado con revestimento de 3,2 mm |
| Marco | Liga de aluminio anodizado (reforzado para altas cargas opcional) |
| Caixa de conexións | Protección IP68 (3 díodos de bypass) |
| Cables de saída | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| A lonxitude pódese personalizar | |
| Conectores | Compatible con Mc4 |
| Proba de carga mecánica | Fronte 5400Pa / Traseira 2400Pa |
| CLASE DE POTENCIA | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potencia máxima (Pmáx) | 435 W | 326 W | 440 W | 330 W | 445 W | 334W | 450 W | 338 W | 455 W | 342W |
| Tensión en circuíto aberto (Voc) | 34,71 V | 32,54 V | 34,96 V | 32,78 V | 35,20 V | 33,03 V | 35,43 V | 33,28 V | 35,67 V | 33,52 V |
| Corrente de curtocircuíto (Isc) | 15,74A | 12,59 A | 15,80 A | 12,64 A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74 A | 15,98A | 12,78 A |
| Tensión a potencia máxima (Vmpp) | 29,35 V | 27,50 V | 29,57 V | 27,72 V | 29,79 V | 27,95 V | 30,00 V | 28,17 V | 30,21 V | 28,39 V |
| Potencia máxima actual (Impp) | 14,82A | 11,86 A | 14,88 A | 11,90 A | 14,94A | 11,95 A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12,05 A |
| EFICIENCIA DO MÓDULO (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,65% | |||||
| STC: Irradiancia 1000 W/m², temperatura da cela 25 °C, AM1.5G NMOT: Irradiancia 800 W/m², temperatura ambiente 20 °C, velocidade do vento 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Contenedor | 40'HQ |
| Pezas por palé | 36 |
| Palés por contedor | 26 |
| Pezas por envase | 936 |
| Temperatura do módulo operativo | -40 ℃ a +85 ℃ |
| Tensión máxima do sistema | 1500 CC (IEC) |
| Clasificación máxima do fusible en serie | 30A |
| Tolerancia de potencia | 0/+5W |
| Temperatura nominal de funcionamento (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coeficiente de temperatura de Pmáx | -0,29%/℃ |
| Coeficiente de temperatura de COV | -0,25 %/℃ |
| Coeficiente de temperatura de Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Teléfono/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correo electrónico: gavin@alifesolar.com
Edificio 36, Hongqiao Xinyuan, distrito de Chongchuan, cidade de Nantong, China
www.alifesolar.com