LECO TIPO NTecnoloxía celular
Tecnoloxía de celas de corte medio SMBB
Célula bifacialTecnoloxías de módulos
Excelente rendemento anti-PID baixo LID
Menos efectos de sombreado de puntos quentes
Maior potencia de saída BOS e LCOE máis baixos
● ISO9001:2015 SGC
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Xestión da Seguridade e da Saúde
● Calidade estándar IEC61215/IEC61730
● Probas de sal/néboa/amoníaco IEC61701/IEC62716
| Células solares | Mono de tipo N |
| Número de celas | 156 (6x26) |
| Dimensións | 2465 x 1134 x 33 mm |
| Peso | 34,8 kg |
| Vidro dianteiro/traseiro | Vidro semitemperado revestido de 2,0 mm |
| Marco | Liga de aluminio anodizado (reforzado para altas cargas opcional) |
| Caixa de conexións | Protección IP68 (3 díodos de bypass) |
| Cables de saída | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| A lonxitude pódese personalizar | |
| Conectores | Compatible con Mc4 |
| Proba de carga mecánica | Fronte 5400Pa / Traseira 2400Pa |
| CLASE DE POTENCIA | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potencia máxima (Pmáx) | 620 W | 467O | 625 W | 471O | 630 W | 475 W | 635 W | 479O | 640 W | 483O |
| Tensión en circuíto aberto (Voc) | 55,64 V | 52,67 V | 55,75 V | 52,78 V | 55,87 V | 52,89 V | 55,98 V | 52,99 V | 56,09 V | 53,10 V |
| Corrente de curtocircuíto (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14,25 A | 11,50 A | 14,32A | 11,56 A | 14,39 A | 11,62A | 14,46 A | 11,68 A |
| Tensión a potencia máxima (Vmpp) | 46,03 V | 42,73 V | 46,16 V | 42,86 V | 46,29 V | 42,99 V | 46,42 V | 43,11 V | 46,55 V | 43,24 V |
| Potencia máxima actual (Impp) | 13,47 A | 10,93A | 13,54A | 10,99A | 13,61A | 11.05A | 13,68 A | 11.11A | 13,75 A | 11.17A |
| EFICIENCIA DO MÓDULO (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22,90% | |||||
| STC: Irradiancia 1000 W/m², temperatura da cela 25 °C, AM1.5G NMOT: Irradiancia 800 W/m², temperatura ambiente 20 °C, velocidade do vento 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Ganancia traseira | Parámetro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potencia máxima (Pmáx) | 651W | 656W | 662W | 667O | 672W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24,04% | |
| 15% | Potencia máxima (Pmáx) | 713W | 719O | 725 W | 730 W | 736W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 25,51% | 25,71% | 25,92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Potencia máxima (Pmáx) | 775 W | 781W | 788W | 794O | 800 W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28,40% | 28,62% |
| Contenedor | 40'HQ |
| Pezas por palé | 34 |
| Palés por contedor | 16 |
| Pezas por envase | 544 |
| Temperatura do módulo operativo | -40 ℃ a +85 ℃ |
| Tensión máxima do sistema | 1500 CC (IEC) |
| Clasificación máxima do fusible en serie | 30A |
| Tolerancia de potencia | 0/+5W |
| Temperatura nominal de funcionamento (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coeficiente de temperatura de Pmáx | -0,29%/℃ |
| Coeficiente de temperatura de COV | -0,25 %/℃ |
| Coeficiente de temperatura de Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Teléfono/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correo electrónico: gavin@alifesolar.com
Edificio 36, Hongqiao Xinyuan, distrito de Chongchuan, cidade de Nantong, China
www.alifesolar.com