LECO TIPO NTecnoloxía celular
Tecnoloxía de celas de corte medio SMBB
Célula bifacialTecnoloxías de módulos
Excelente rendemento anti-PID baixo LID
Menos efectos de sombreado de puntos quentes
Maior potencia de saída BOS e LCOE máis baixos
● ISO9001:2015 SGC
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Xestión da Seguridade e da Saúde
● Calidade estándar IEC61215/IEC61730
● Probas de sal/néboa/amoníaco IEC61701/IEC62716
| Células solares | Mono de tipo N |
| Número de celas | 132 (6x20) |
| Dimensións | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Peso | 33,8 kg |
| Vidro dianteiro/traseiro | Vidro semitemperado revestido de 2,0 mm |
| Marco | Liga de aluminio anodizado (reforzado para altas cargas opcional) |
| Caixa de conexións | Protección IP68 (3 díodos de bypass) |
| Cables de saída | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| A lonxitude pódese personalizar | |
| Conectores | Compatible con Mc4 |
| Proba de carga mecánica | Fronte 5400Pa / Traseira 2400Pa |
| CLASE DE POTENCIA | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potencia máxima (Pmáx) | 605 W | 454W | 610 W | 458W | 615 W | 462W | 620 W | 466W | 625 W | 470 W |
| Tensión en circuíto aberto (Voc) | 48,75 V | 45,70 V | 48,94 V | 45,91 V | 49,13 V | 46,12 V | 49,32 V | 46,33 V | 49,50 V | 46,54 V |
| Corrente de curtocircuíto (Isc) | 15,74A | 12,59 A | 15,80 A | 12,64 A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74 A | 15,98A | 12,78 A |
| Tensión a potencia máxima (Vmpp) | 40,82 V | 38,29 V | 40,99 V | 38,47 V | 41,16 V | 38,65 V | 41,33 V | 38,83 V | 41,50 V | 39,01 V |
| Potencia máxima actual (Impp) | 14,82A | 11,86 A | 14,88 A | 11,90 A | 14,94A | 11,95 A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12,05 A |
| EFICIENCIA DO MÓDULO (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: Irradiancia 1000 W/m², temperatura da cela 25 °C, AM1.5G NMOT: Irradiancia 800 W/m², temperatura ambiente 20 °C, velocidade do vento 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Ganancia traseira | Parámetro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potencia máxima (Pmáx) | 635 W | 641O | 646W | 651W | 656W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Potencia máxima (Pmáx) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719O |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Potencia máxima (Pmáx) | 756W | 763W | 769O | 775 W | 781W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Contenedor | 40'HQ |
| Pezas por palé | 34 |
| Palés por contedor | 20 |
| Pezas por envase | 680 |
| Temperatura do módulo operativo | -40 ℃ a +85 ℃ |
| Tensión máxima do sistema | 1500 CC (IEC) |
| Clasificación máxima do fusible en serie | 30A |
| Tolerancia de potencia | 0/+5W |
| Temperatura nominal de funcionamento (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coeficiente de temperatura de Pmáx | -0,29%/℃ |
| Coeficiente de temperatura de COV | -0,25 %/℃ |
| Coeficiente de temperatura de Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Teléfono/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correo electrónico: gavin@alifesolar.com
Edificio 36, Hongqiao Xinyuan, distrito de Chongchuan, cidade de Nantong, China
www.alifesolar.com