LECO TIPO NTecnoloxía celular
Tecnoloxía de celas de corte medio SMBB
Célula bifacialTecnoloxías de módulos
Excelente rendemento anti-PID baixo LID
Menos efectos de sombreado de puntos quentes
Maior potencia de saída BOS e LCOE máis baixos
● ISO9001:2015 SGC
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Xestión da Seguridade e da Saúde
● Calidade estándar IEC61215/IEC61730
● Probas de sal/néboa/amoníaco IEC61701/IEC62716
| Células solares | Mono de tipo N |
| Número de celas | 132 (6x22) |
| Dimensións | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Peso | 38,5 kg |
| Vidro dianteiro/traseiro | Vidro semitemperado revestido de 2,0 mm |
| Marco | Liga de aluminio anodizado (reforzado para altas cargas opcional) |
| Caixa de conexións | Protección IP68 (3 díodos de bypass) |
| Cables de saída | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| A lonxitude pódese personalizar | |
| Conectores | Compatible con Mc4 |
| Proba de carga mecánica | Fronte 5400Pa / Traseira 2400Pa |
| CLASE DE POTENCIA | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potencia máxima (Pmáx) | 690 W | 524W | 695 W | 528 W | 700 W | 532W | 705 W | 536W | 710 W | 540 W |
| Tensión en circuíto aberto (Voc) | 47,95 V | 45,52 V | 48,15 V | 45,73 V | 48,34 V | 45,93 V | 48,54 V | 46,13 V | 48,73 V | 46,33 V |
| Corrente de curtocircuíto (Isc) | 18,29A | 14,63A | 18,34A | 14,67 A | 18,39 A | 14,71A | 18,44 A | 14,75 A | 18,49 A | 14,79A |
| Tensión a potencia máxima (Vmpp) | 39,84 V | 37,82 V | 40,03 V | 38,02 V | 40,23 V | 38,22 V | 40,42 V | 38,42 V | 40,62 V | 38,62 V |
| Potencia máxima actual (Impp) | 17,32A | 13,86 A | 17,36A | 13,89A | 17,40 A | 13,92A | 17.44A | 13,95 A | 17,48 A | 13,98A |
| EFICIENCIA DO MÓDULO (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Irradiancia 1000 W/m², temperatura da cela 25 °C, AM1.5G NMOT: Irradiancia 800 W/m², temperatura ambiente 20 °C, velocidade do vento 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Ganancia traseira | Parámetro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potencia máxima (Pmáx) | 725 W | 730 W | 735 W | 740 W | 746W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Potencia máxima (Pmáx) | 794O | 799W | 805 W | 811W | 817W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Potencia máxima (Pmáx) | 863O | 869O | 875 W | 881O | 888W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Contenedor | 40'HQ |
| Pezas por palé | 32 |
| Palés por contedor | 18 |
| Pezas por envase | 576 |
| Temperatura do módulo operativo | -40 ℃ a +85 ℃ |
| Tensión máxima do sistema | 1500 CC (IEC) |
| Clasificación máxima do fusible en serie | 35A |
| Tolerancia de potencia | 0/+5W |
| Temperatura nominal de funcionamento (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coeficiente de temperatura de Pmáx | -0,30 %/℃ |
| Coeficiente de temperatura de COV | -0,24 %/℃ |
| Coeficiente de temperatura de Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Teléfono/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correo electrónico: gavin@alifesolar.com
Edificio 36, Hongqiao Xinyuan, distrito de Chongchuan, cidade de Nantong, China
www.alifesolar.com