LECO TIPO NTecnoloxía celular
Tecnoloxía de celas de corte medio SMBB
Tecnoloxías de módulos de células bifaciais
Excelente rendemento anti-PID baixo LID
Menos efectos de sombreado de puntos quentes
Maior potencia de saída BOS e LCOE máis baixos
● ISO9001:2015 SGC
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Xestión da Seguridade e da Saúde
● Calidade estándar IEC61215/IEC61730
● Probas de sal/néboa/amoníaco IEC61701/IEC62716
| Células solares | Mono de tipo N |
| Número de celas | 96 (6x16) |
| Dimensións | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Peso | 24,0 kg |
| Vidro frontal | Vidro semitemperado revestido de 2,0 mm |
| Marco | Liga de aluminio anodizado (reforzado para altas cargas opcional) |
| Caixa de conexións | Protección IP68 (3 díodos de bypass) |
| Cables de saída | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| A lonxitude pódese personalizar | |
| Conectores | Compatible con Mc4 |
| Proba de carga mecánica | Fronte 5400Pa / Traseira 2400Pa |
| CLASE DE POTENCIA | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potencia máxima (Pmáx) | 435 W | 326 W | 440 W | 330 W | 445 W | 334W | 450 W | 338 W | 455 W | 342W |
| Tensión en circuíto aberto (Voc) | 34,49 V | 32,33 V | 34,74 V | 32,58 V | 34,97 V | 32,82 V | 35,21 V | 33,07 V | 35,45 V | 35,68 V |
| Corrente de curtocircuíto (Isc) | 15,84A | 12,67 A | 15,90 A | 12,72 A | 15,96A | 12,77 A | 16.02A | 12,82 A | 16.08A | 12,86 A |
| Tensión a potencia máxima (Vmpp) | 29,43 V | 27,57 V | 29,65 V | 27,80 V | 29,87 V | 28,02 V | 30,08 V | 28,24 V | 30,29 V | 28,46 V |
| Potencia máxima actual (Impp) | 14,78 A | 11,82 A | 14,84 A | 11,87 A | 14,90 A | 11,92A | 14,96A | 11,97A | 15.02A | 12.02A |
| EFICIENCIA DO MÓDULO (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,77% | |||||
| STC: Irradiancia 1000 W/m², temperatura da cela 25 °C, AM1.5G NMOT: Irradiancia 800 W/m², temperatura ambiente 20 °C, velocidade do vento 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Ganancia traseira | Parámetro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potencia máxima (Pmáx) | 457O | 462W | 467O | 473O | 478W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 22,86% | 23,12% | 23,38% | 23,65% | 23,91% | |
| 15% | Potencia máxima (Pmáx) | 500 W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 25,04% | 25,32% | 25,61% | 25,90% | 26,19% | |
| 25% | Potencia máxima (Pmáx) | 544W | 550 W | 556W | 563W | 569O |
| Eficiencia do módulo STC (%) | 27,21% | 27,53% | 27,84% | 28,15% | 28,46% |
| Contenedor | 40'HQ |
| Pezas por palé | 36 |
| Palés por contedor | 26 |
| Pezas por envase | 936 |
| Temperatura do módulo operativo | -40 ℃ a +85 ℃ |
| Tensión máxima do sistema | 1500 CC (IEC) |
| Clasificación máxima do fusible en serie | 30A |
| Tolerancia de potencia | 0/+5W |
| Temperatura nominal de funcionamento (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coeficiente de temperatura de Pmáx | -0,29%/℃ |
| Coeficiente de temperatura de COV | -0,25 %/℃ |
| Coeficiente de temperatura de Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Teléfono/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correo electrónico: gavin@alifesolar.com
Edificio 36, Hongqiao Xinyuan, distrito de Chongchuan, cidade de Nantong, China
www.alifesolar.com